O firmie

Jim Auto Service

W JIM Auto Service zajmujemy się kompleksową naprawą samochodów osobowych i dostawczych. Doświadczenie, wysokie kwalifikacje oraz ciągły rozwój naszego zespołu sprawiają, że doskonale radzimy sobie z diagnozowaniem i naprawą pojazdów wszystkich marek. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami i zmianami w branży, dzięki czemu w naszym warsztacie naprawiamy również samochody hybrydowe. Wysoką jakość naszych usług zapewniają także urządzenia nowej generacji oraz materiały naprawcze najwyższej jakości. Naszym firmom partnerskim i ich pracownikom proponujemy odpowiednie zniżki.

Zespół

Nasz zespół to kadra doskonale wykwalifikowanych i rzetelnych mechaników, dla których motoryzacja to nie tylko praca, ale również pasja. To sprawia, że nie przestają się rozwijać i stale poszerzają swoją wiedzę i umiejętności poprzez udział w szkoleniach technicznych.

Doświadczenie

Doświadczenie, które zdobywamy każdego dnia pozwala nam sprawnie radzić sobie z wszystkimi, nawet najbardziej nietypowymi usterkami w Waszych samochodach. Wiedza, którą nabyliśmy w trakcie naszej pracy jest bezcenna i pozwala nam na szybkie i efektywne usuwanie wszelkich problemów. Jesteśmy przekonani, że zawsze pomożemy naszym Klientom – również w najtrudniejszych przypadkach.

Wyposażenie

Nasz warsztat wyposażony jest w nowoczesne urządzenia diagnostyczne, które umożliwiają nam dokładne określenie problemu, co z kolei pozwala na jego szybkie i skuteczne rozwiązanie. Również wykorzystywane przez nas materiały naprawcze są odpowiednio dobierane i posiadają atesty najwyższej jakości, aby mogły służyć jak najdłużej.

Prestiż

JIM Auto Service to laureat prestiżowych nagród. Możemy się pochwalić między innymi tytułem laureata konkursu „Orły Motoryzacji”. Jest to program stworzony, aby spośród istniejących na rynku firm wyróżnić te najlepsze – liderów branży, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom swoich Klientów.